top of page

MotoSügis 2021

Selle suve kõige ägedam MotoSügis on nüüdseks ajalugu!

Aitäh, et tulite – ilma kõigi teieta poleks meie tiimil mõtet kokku tullagi.

FB_page_cover1640x624px_MS23_t2hh_edited.jpg
MotoSügis läheneb, päkapikud piiluvad!

XXIII MotoSügis toimub 3.–5. septembril Jõulumäel. 

 

Headele lastele on plaanis kõik see, mille pärast me sügist armastame: ägedad mängud, põnevad tsiklituurid, inspireeriv motomatkajutupubi, elav muusika, parim seltskond, ilus ilm ja kuum saun.

 

Jälgi meid Facebookis!

  • Facebook
Kohalesõidu väljakutse_edited.jpg
Daamid, härrad ja motoseiklejad!

Meil on rõõm teile esitleda tänavust MotoSügise KohaleSõiduVäljaKutset.

 

Nimelt: väldi suuri teid ja külasta kohti, mille nimes on “mäe” või “mägi” ning too meile sealt jõuluteemaline pilt endast või oma matkakaaslasest motovarustuses või siis mootorrattast. “Mägi” ei pea olema eesti keeles.

 

Pilte võtame vastu XXIII MotoSügise MotoMatkaJutuPubis laupäeval kella kuueni. Mida rohkem matkarõõmu ja jõulumeeleolu piltidelt paistab, seda lahkemad on kohtunikud punkte andes. Võitjale Leatherman, pildid paneme pubis seinale üles.

 

Aga too maksimaalselt 23 pilti, me rohkem ei jaksa vaadata. 

MotoSügis toimub vastavalt riigis kehtivale reeglitele. Osalemiseks on vaja esitada tõend teadagi-mille vaktsineerimise, läbipõdemise või negatiivse testi kohta. Kes on süsti edasi lükanud, jõuab üheannuselise kuuri veel ära korraldada ja saab osaleda!

 

Kel pole olnud võimalust, aega või tahtmist end vaktsineerida, saavad väravas teha 7 euro eest kiirtesti. Kõik negatiivsed saavad õiguse osta pilet festivalile. Kõik positiivsed peame kahjuks koju saatma. Nii et näeme Jõulumäel, päkapikud juba askeldavad!

Tervehdys hyvät ystävät naapurimaista!

 

MotoSyksy järjestetään Viron koronarajoitusten ohjeistuksia noudattaen. Kaikilta osallistujilta vaaditaan joku oheisista todistuksista: Rokotustodistus, Covid sairastumisen todistus tai negatiivinen testitulos. 

Lippujen ja vuodepaikkojen myynti on avattu. Odotamme sinua!
Tavataan Jõulumäellä!
Stay safe!

 

Dear friends in the neighboring countries!

 

MotoSügis takes place in accordance with the restrictions in force in Estonia. We are waiting for you to MotoSügis, but to participate you need to be healthy and provide proof of having been vaccinated, recovered from COVID-19 or present a negative test result. 

The sale of tickets and beds is open.

See you in Jõulumäe!

Stay Safe!

motosygis2021.jpeg
Motosygis-2.jpg

Ah, et mis MotoSügis?

MotoSügis on septembrikuine meelelahutuslik motokokkutulek, mida korraldame Eestimaa eri nurkades ja kuhu koguneb paarsada mootorratturit nädalavahetuseks lustima ja lõõgastuma. 

 

Lõbusate mängude, õhtuse tantsu ja kuuma sauna kõrval on traditsiooniks saanud eraldi tsiklituurid erinevatel maastikel, kohalesõiduväljakutse ja massiline mõõduvõtt aeglussõidus.

 

Suve viimane võimalus juba 1999. aastast!

Senised MotoSügised:

1999 Hiiumaa 

2000 Vargamäe

2001 Nohipalu

2002 Mustjõe

2003 Nursi

2004 Karepa

2005 Pärlselja

2006 Vanaõue

2007 Kiidi

2008 Niinsaare

2009 Laulasmaa

2010 Karepa

2011 Annimatsi

2012 Jõulumäe

2013 Kurgjärve

2014 Elva

2015 Remniku

2016 Jõulumäe

2017 Käsmu

2018 Kurgjärve

2019 Remniku

2020 Elva

Motosygis-1.jpg
bottom of page