MotoSurvival 2022

Head MotoSurvivali huvilised!
 

Tänavu toimuvad traditsioonilised kahepäevased MotoSurvivalid - 2 põhi- ja üks jätkukursus.

Kuupäevad on järgnevad:

Põhikursus  7.–8. mai 2022

Jätkukursus 14.–15. mai 2022

Põhikursus 25.–26. juuni 2022 


Kursuse hind 195 eurot, koos kaassõitjaga 350 eurot.

Esmakordsele tulijale on mõeldud MotoSurvivali põhikursus - kahepäevane koolitus, mis sisaldab teoreetilist ja praktilist osa, ööbimist vastu pühapäeva, sööke (4 korda + kohvipausid) ning sauna. 

Jätkukursusel keskendume peamiselt põhikursusel õpitu kordamisele, millele peamise täiendusena õpime sõiduvõtteid kruusateedel. See sisaldab kindlasti ka pidurdamise ja kurvisõidutehnikate harjutamist.
Jätkukursusel osalemine eeldab Põhikursuse või Treeningpäeva läbimist ja samal aastal nii Põhikursuse kui Jätkukursuse läbimist me ei soovita. 

Ühele kursusele võtame kuni 30 inimest ja gruppide suurused on  olenevalt kursusest 8-10 sõitjat. Iga grupiga töötab vähemalt 2 koolitajat. 

Registreerumine on avatud!

Piletite müük, registreerumine ja maksmine toimub Fienta keskkonnas.

Vali kursus, millele soovid registreeruda:

Põhikursus  7.–8. mai 2022

Jätkukursus 14.–15. mai 2022

Põhikursus 25.–26. juuni 2022 

NB! Hoolime enda ja teiste tervisest. Arvesse võttes jätkuvat Covid viiruse levikut on meie ainus võimalus riskide maandamiseks Covid kiirtesti tegemine enne kursust. Kursusel saab osaleda ainult negatiivse testi tulemusega. Positiivse testitulemuse andnud osaleja peab kahjuks koju tagasi sõitma. Sellisel juhul hüvitame 50% konkreetse kursuse maksumusest. Proov võetakse professionaalse esmaabitöötaja poolt vahetult enne kursuse algust kohapeal.

 


Head hooaja algust!
MotoSurvivali meeskond

vt. lisa MotoSurvivali lehelt

IMG_4609_edited.jpg