Kalle Kindel

Sünniaeg   04.08.1973
Elukoht   Tallinn
Mootorrattad   Kawasaki KZ1000C3, Honda ST1100N, Jawa 350
Sõidukogemus   Mootoriga kaherattalisel 13. eluaastast, load alates 1995
Klubiline kuuluvus   EMMK liige alates 1995

Pikemad reisid mootorrattal

Poola 1997. aasta suvel
Soome 1997. aasta suvel
Soome, Norra (Nordkapp), Rootsi 1998. aasta suvel
Prantsusmaa 1999. aasta suvel
Shveits 2000. aasta suvel
Venemaa, Ukraina, Krimmi poolsaar 2001. aasta suvel
Soome 2002. aasta talvel
Horvaatia Krk-i saar 2002. aasta suvel
Soome 2003. aasta talvel

Suurim elamus tsiklil - ühte elamust oleks raske välja tuua, korjates killud igast sõidust, saan kokku ühe suure elamuste kogu.

Kalle endast

Ütleks niipalju, et peale tsiklielu muus asjus olen kohati väga vähenõudlik, valmis suunama enamus vaba aega ja vahendeid mulle nii olulise teema tarvis. Püüan olla alati avatud uutele ideedele ja valmis tegutsema, et näha ja kogeda aina uut. Päris tihti taban end mõttelt, et mul on kõvasti elus vedanud, sest olen saanud tegeleda alaga, mis mulle maksimaalselt pakub. Selle juures tähtsamad tegurid on hea reisiseltskond ja töötav plaan, segatuna enda suure tahtmise ja õnnega. Nii võingi öelda, et on õnnestunud nii mõnigi hea plaan ellu viia.

Projektist

Meie reisi kohta aga ütleks, et Mardi idee veenis mind tegutsema järjest enam, eriti kui nägin tema kindlat usku ja veendumust selle õnnestumisse. Loodan oma kogemustele maanteel. Jõudnud aga kohale, meie seiklus alles saab õige hoo sisse ja siin on hea toetuda juba Mardi kogemustele ja tema poolt juba kodus õpetatud tehnikale. Minu jaoks on siis tegu millegi täiesti uuega, seda suurema innuga võtan aga väljakutse vastu ja olen vägagi veendunud, et meie käes on head kaardid see seiklus edukalt lõpetada.